Visos depiliacijos atliekamos su LYCON priemonėmis. Tai prieš 40 metų Australijoje sukurtas bei luxury klasės SPA ir grožio salonuose pripažintas prekinis ženklas, su kurio produktais dirbama daugiau nei 70-yje pasaulio šalių. LYCON diktuoja depiliacijos standartus ir yra rinkos lyderis iki šių dienų.

LYCON vaškai pagaminti iš natūralių sakų ir bičių vaško, užtikrina geriausius rezultatus ir pašalinant net labiausiai "užsispyrusius" plaukelius. Vaškai praturtinti natūraliais eteriniais aliejais, todėl pasižymi subtiliais aromatais ir antimikrobinėmis bei raminančiomis odą savybėmis. LYCON vaškas naudojamas žemesnės temperatūros ir yra unikalios konsistencijos, todėl yra itin švelnus net jautriausiai odai.

LYCON vaškas depiliacijos metu apgaubia plauką taip, kad raunant plauką pašalina su visa šaknimi jos nenutraukiant, kas garantuoja ilgiausią ataugimo laikotarpį. Nuolat depiliuojant su LYCON vašku, laikas tarp depiliacijų pailgėja iki 5-6 savaičių.

Depiliacijos metu svarbiausia kruopščiai nuvalyti odą prieš procedūrą, apsaugoti depiliacijos metu ir nuraminti bei atstatyti odą po procedūros. Tam LYCON sukūrė gamtos ištekliais ir naujausia mokslo pažanga paremtą depiliacijos sistemą, kurią sudaro:

LYCOTANE odos valiklis - naudojamas prieš ir po depiliacijos. Valo, gaivina odą, apsaugo nuo plauko folikulų užsikimšimo.

LYCON PRE WAXING OIL - unikali LYCON priemonė, kuri apsaugo nuo vaško prilipimo prie odos, užtikrina, kad vaškas sugriebs tik plaukelius ir nedirgins odos.

Skirtingi LYCON vaškai - karštasis, juostinis, Lycojet, hibridinis - leidžia prisitaikyti prie individualių poreikių ir pasiekti geriausių rezultatų atsižvelgiant į depiliacijos zoną, plaukelių ir odos būklę.

INGROWN-X-IT SOLUTION - priemonė veidui ir kūnui, kuri ramina odą ir švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, kas padeda sumažinti plaukelių įaugimo tikimybę. Puiki priemonė ir naudojimui namuose tarp depiliacijos procedūrų.

POST WAXING aliejai, losijonai, kremai - atstato, ramina ir drėkina odą, turi antimikrobinių savybių. Priemonės praturtintos natūraliomis medžiagomis - rožių, ramunėlių ekstraktais, levandų, arbatmedžio eteriniais aliejais, taukmedžio sviestu.

Patyriau, kad LYCON - tai viskas, ko reikia preciziškai depiliacijai - geroms klienčių patirtims ir kokybiškam meistro darbui.

Jogailos g. 5 ,Vilnius 01116

Semaya grožio namai

+370 603 32811

I-V 10:00 - 20:00

VI 11:00 - 17:00

VII Nedirbame