Mimical Control stangrinimas ir drėkinimas

Anti-Aging procedūra, švelninanti jau esančias mimikos ir odos sausumo raukšles bei turinti prevencinį poveikį naujų raukšlių susiformavimui. Odos ir viso organizmo senėjimas yra natūralus ir nesustabdomas, tačiau šiuolaikinio mokslo ir gamtos sinergija siūlo efektyvius ir saugius sprendimus, kaip senėjimo procesus sulėtinti ir kontroliuoti. "Mimical Control" procedūra gali tapti vienu iš įrankių tai daryti.

Procedūros etapai: 1. odos nuvalymas ir paruošimas kitiems žingsniams; 2. odos būklės įvertinimas; 3. kraujotaką aktyvinanti kaukė; 4. šveitimas; 5. 3D Lifting ampulės įmaitinimas; 6. masažas; 7. stangrinanti drėkinanti kaukė; 8. akių zonos ir veido kremas pagal odos būklę; 9. UV apsaugos padengimas. Trukmė 1,5 val.

Pagrindinės veikliosios medžiagos:

Alpių rožės kamieninės ląstelės - apsaugo ląstelių DNR nuo žalingo UV spindulių poveikio - fotosenėjimo;

Mimical Control Peptidas - efektyviai kovoja su išraiškos raukšlelėmis;

Organinis silicis - svarbus jungiamųjų audinių komponentas, nuo jo priklauso ilgųjų skaidulų jungiamąjame audinyje elastingumas ir tvirtumas;

Ekstraktas, išgautas iš šeivamedžio žiedų ir tropinio migdolo, kombinacijoje su tanino rūgštimi - stangrina odą, gerina jos elastingumą ir lankstumą;

Glaucinas, alkaloidai - modeliuoja veido kontūrą. Mažina poodinių riebalų sankaupas, tvarkomas „dvigubas pagurklis“.

Skvalanas - drėkina odą, sustiprina natūralų apsauginį odos barjerą;

Po procedūros džiugins pridrėkinta, stangresnė ir lygesnė oda. Ilgalaikiam efektui pasiekti ir išlaikyti rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas kas 7-10 dienų. Po to palaikomosios procedūros 1 kartą per mėnesį.

Jogailos g. 5 ,Vilnius 01116

Semaya grožio namai

+370 603 32811

I-V 10:00 - 20:00

VI 11:00 - 17:00

VII Nedirbame