NOON AestheticsTM rūgštinės procedūros

Procedūrų metu naudojamos sertifikuotos aukščiausios kokybės veikliosios medžiagos bei optimaliai parinktos jų koncentracijos ir DermShield technologija leidžia džiaugtis akivaizdžiausiais rezultatais, kokius tik galima pasiekti neinvazinėmis odos priežiūros procedūromis.

DermShield technologija. Stiprios koncentracijos cheminiai dirgikliai, tokie kaip piruvinė rūgštis ir AHA, BHA rūgštys, naudojamos rūgštiniuose pilinguose ir kitose odos priežiūros priemonėse, patekę ant odos sudirgina nervų pluoštus C tipo nociceptorius. Susiformuoja neurogeninis uždegimas - kraujagyslės plečiasi, atsiranda eritema ir edema (paraudimai, patinimai). Taip pat suaktyvinamos putliosios ląstelės, kurios išskiria histaminą. Nervinis impulsas keliauja į smegenis ir sukelia dilgčiojimo, deginimo ir niežėjimo pojūčius. Naudojant pilingus ir odos priežiūros priemones su DermShield technologiją, blokuojamas C tipo nociceptorių aktyvumas. Taip išvengiama neurogeninio uždegimo ir kitų šalutinių efektų. Sumažėja kaitimo, dilgčiojimo, nudegimo bei niežėjimo pojūčiai. Ženkliai trumpesnis ir lengvesnis odos atsistatymas po procedūrų.

Parenkant konkrečias AHA, BHA ar piruvinę rūgštis ir jų kombinacijas bei kitas aktyvias veikliąsias medžiagas, NOON AestheticsTM procedūromis efektyviai sprendžiamos šios odos problemos:

  • odos senėjimas,

  • aknė;

  • postaknė randai ir dėmės;

  • rožinė (Rosacea);

  • dehidratacija;

  • stangrumo ir elastingumo sumažėjimas, raukšlės;

  • fotosenėjimas (odos pažaida dėl UV ir IR spindulių)

  • hiperpigmentacija;

  • netolygus odos reljefas;

  • seborėja.

Procedūros etapai: 1. odos nuvalymas, būklės įvertinimas ir paruošimas kitiems žingsniams; 2. rūgštinis pilingas (glikolio arba piruvinė rūgštis); 3. šildantis minkštinantis gelis (nuvalius gelį, gali būti atliekama komedonų ekstrakcija); 5. aktyviojo koncentrato pagal odos būklę įvedimas; 6. salicilo rūgštis arba Džesnerio tirpalas (salicilo, pieno ir citrinos rūgštys); 7. Kaukė pagal odos būklę; 8. Baigiamasis kremas + UV apsaugos padengimas. Trukmė 1-1,5 val.

Gali būti atliekama viena procedūra siekiant suteikti odai gyvybingumo, stangrumo ir švytėjimo arba, spendžiant sudėtingas odos būkles, sudaromas 4-7 procedūrų kursas, procedūras atliekant kas 2-4 savaites, ir rekomenduojamos terapinės priemonės bei apsauginiai produktai naudoti namuose.

DĖMESIO! NOON AestheticsTM procedūros gali būti atliekamos tik NOON AestheticsTM sertifikuotų odos priežiūros specialistų. Profesionalias odos priežiūros priemones klientai gali įsigyti tik po procedūros ar konsultacijos su odos priežiūros specialistu, kuris įvertina odos būklę ir skiria reikalingas priemones bei pateikia išsamias naudojimo instrukcijas.

Jogailos g. 5 ,Vilnius 01116

Semaya grožio namai

+370 603 32811

I-V 10:00 - 20:00

VI 11:00 - 17:00

VII Nedirbame